Nederlandstalige Vereniging voor Denia en omstreken
Clubactiviteiten in Casa Holanda (naast de Club de Tennis)
Assagador de Marjal 3, Las Marinas, 03700 Denia, Telefoon: 965 787 760,
Postadres: Apartado 168, 03700 Denia
of in de Bestuursbus in de Casa Holanda

 

Bankrekening:IberCaja:  IBAN ES05 2085 8192 4103 3016 5614
BIC Code:
CAZRES2Z


 


 

Lidmaatschapbijdrage per kalenderjaar

50 per individueel lid

Tijdelijk Lidmaatschap per maand (maximaal 3 maanden)

12,50 per individueel lid

 

Bestuursleden

                                                                   

Voorzitter

Henk Wibbelink  waarnemend

670 751 168

voorzitter@ntvdenia.com

Vice-voorzitter

Ad de Waal

 

vicevoorzitter@ntvdenia.com

Secretaris Regina van Geene   secretaris@ntvdenia.com

Penningmeester

financien, bankzaken en controle

Edwin Breuring

684 237 875

penningmeester@ntvdenia.com

Technisch beheer

technisch beheer, onderhoud

Willem Pakvis

 

technischbeheer@ntvdenia.com

 

Functionarissen en diensten

Advertentie acquisitie

vacature

 

 

Bar beheer    (inkoop/administratie/vrijwilligers bar)

Ad de Waal

 

 

barbeheer@ntvdenia.com

Bibliotheek

Carola Gleichman

660 463 872

carola.gleichman@gmail.com

Gastvrouwen    

Truus van Kruchten

654 048 574

vankruchten@gmail.com

Evenementencommissie

Henny den Hartog

Annemarie Josemans

Marianne Langeslag

  benernens@hotmail.com

 

Redactie

Nel Hop en Steef van der Deijssel.

     

redactie@ntvdenia.com

Website beheer Hans Geene 966 422 216 webmaster@ntvdenia.com

 

 

Clubleiders

Biljarten

Leo Duijkers

616 369 545

 

Bridge A.B.C.

Lex Mannee

965 761 305

info@mantrasol.com

Bridge Internationaal              (en lessen)

Albert Augustinus

966 469500

augustinus1807@gmail.com

Dans/Work out/Pilates

Hanka van der Flier

966 408 036

bofli@telefonica.net

Jeu de Boules

Frank Rijsdijk

965 786 573

fraheike@yahoo.com

Klaverjassen

Ad de Waal 966 474 749 addewaal46@gmail.com

Schilderen

Marcelline Gevaerts

965 788 159

gevaerts6@gmail.com

Spaanse les

Truus van Kruchten

654 048 574

vankruchten@gmail.com

Wandelen

Cor van den Arend

Charles Wijnekus

960 130 880

cvdarend@hotmail.com

Ontspanningsavond Ad de Waal 669 251 038 addewaal46@gmail.com
Creatief

Jane Visser

965 050 295

visser.martin@gmail.com

Jubileum commissie

Henk Wibbelink,        Flor de Vries,         Edwin Breuring, Annemarie Josemans, Marianne Langeslag.